Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2008-04-03
  Sympozjum, Droga Krzyżowa, Marsz dla życia - galerie
Ostatni czas obfitował w wiele wydarzeń związanych nie tylko z przebiegiem roku liturgicznego. Obok Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta obchodziliśmy 15-lecie Bazyliki i związane z nim sympozjum naukowe. Zapraszamy do galerii! (Jeśli posiadasz zdjęc (...) (...)
2008-04-06
  Kurs fotograficzny
Kierując się troską o świętość liturgii, a także miejsca jej sprawowania, Diecezjalna Komisja do Spraw Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego informuje, że w sobotę 26 kwietnia b.r., o godz. 9.30, w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie, r (...) (...)
2008-04-09
  ''Zabytek zadbany'' - nagroda Ministerstwa Kultury
Remont zewnętrzny Bazyliki wraz z otoczeniem już jakiś czas temu dobiegł końca, ale echa inwestycji jeszcze nie milkną. Tym razem bardzo miła wiadomość dotarła do nas z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nasza Bazy (...) (...)
2008-04-13
  Dobra Nowina dla każdego - katechezy
Bardzo serdecznie pragniemy zaprosić na katechezy dla dorosłych i młodzieży pt. "Dobra Nowina dla każdego". Spotkania odbywają się w Parafii Chrystusa Króla i Błogosławionego Ojca Daniela Brottier (ul. Ducha Świętego 4) we wtorki i pią (...) (...)
2008-04-13
  Wokół godności człowieka - konkurs
Czasem słyszymy słowa : żyć godnie, zachować się godnie, traktować z godnością, walczyć o godność, godnie umierać. Wypowiadają je duchowni, politycy, nauczyciele, rodzice, niekiedy także nasi rówieśnicy i my sami. Co znaczą te słowa? Kiedy są ty (...) (...)
2008-04-14
  Benedykt XVI w USA
Piszę te słowa ze srebrnego autobusu linii Greyhound pędzącego autostradą z Nowego Jorku do Waszyngtonu. Autobus zajęty do ostatniego miejsca. Czyżby wszyscy podążali na spotkanie z papieżem? Za dwa dni o tej porze, czyli około 16.00 papież Benedykt XV (...) (...)
2008-04-14
  65 rocznica powstania w Getcie Warszawskim
15 kwietnia rozpoczynają się obchody 65 rocznicy wybuchu powstania w Getcie Warszawskim. Był to ostatni wolnościowy zryw naszych starszych braci w wierze. Warto upamiętnić tych, którzy przez blisko tysiąc lat pomagali tworzyć historię Polski. Za (...) (...)
2008-04-15
  bazylikachojnice.pl poleca Firefoxa
W związku z występującymi ostatnio problemami z poprawnym wyświetlaniem naszego portalu przez przeglądarkę Internet Explorer, Redakcja Portalu Bazyliki serdecznie poleca swoim czytelnikom program Mozilla Firefox. Po pierwsze - nasze strony są optymaliz (...) (...)
2008-04-20
  Koncert w Bazylice - zaproszenie
W poniedziałek (21 kwietnia) serdecznie zapraszamy na koncert ewangelizacyjny brytyjskiej wokalistki Sue Rinaldi. Koncert odbędzie się w Bazylice o godz. 19:30. Wstęp wolny teledysk kliknij>> strona wokalistki kliknij>> polska trasa ko (...) (...)
2008-04-20
  Studium przedmałżeńskie
Wszystkich, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński, a nie ukończyli kursu przygotowawczego zapraszamy do udziału w Studium przedmałżeńskim. Zapisy i pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (27 kwietnia) o godz. (...) (...)
2008-04-20
  Poświęcenie placu pod budowę kościoła
W czwartek 24 kwietnia o g. 17.00 odbędzie się uroczystość poświęcenia terenu pod budowę kościoła pw. Chrystusa Miłosiernego w Chojnicach na Placu św. Faustyny (Osiedle na Rzepakowej). Nabożeństwo odbędzie się pod przewodnictwem ks. biskupa diecezjalne (...) (...)
2008-04-22
  Koncert Sue Rinaldi - galeria
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu Sue Rinaldi - brytyjskiej wokalistki. Koncert był częścią polskiej trasy koncertowej. Artystka podzieliła się z publicznością swymi przeżyciami religijnymi i okolicznościami tworzenia swych piosenek. galeria (...) (...)kontakt    
wykonanie