Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2008-11-09
  Jaki jest Bóg?
Kim jest Najwyższy? Jaki tak naprawdę On jest? Czy rzuca piorunami i chce naokoło wszystkich „poprawiać”, pokazuje ludzkie grzechy, niedociągnięcia i tylko cieszy się, gdy może takiego zwykłego, jakże maluczkiego człowieczka ukarać- bo to, (...) (...)
2008-11-11
  Święto Niepodległości - galeria
11 listopada w życiu naszego narodu to data szczególna. Po wielu latach niewoli Polska powróciła w 1918 roku na mapy Europy i choć Pomorze na wolność musiało czekać jeszcze dwa lata to i tak świadomość reaktywowania Państwa Polskiego mobi (...) (...)
2008-11-15
  Kto śpiewa...
Ogólne Wprowadzenie do Mszału Rzymskiego przywołuje stare przysłowie: „Kto śpiewa, ten modli się podwójnie”. Przypomina nam ono, że muzyka i śpiew w czasie nabożeństwa nie jest dla rozrywki, czy też nie ma być zwykłym podkłade (...) (...)
2008-11-16
  Najważniejszą wartością jest miłość
Redakcja Katolicka Telewizji Polskiej oddział w Gdańsku jest autorem programu 'Znaki'. Jest to audycja podejmująca problemy nie tylko Kościoła, ale szeroko rozumianej współczesności. W październiku dokonano nagrania w naszej parafii, a tematem p (...) (...)
2008-11-26
  Kongregacja Dekanalna w Nieżychowicach
Zgodnie ze Statutami I Synodu Diecezji Pelplińskiej pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich na Kongregację Dekanalną, która odbędzie się w Nieżychowicach w najbliższą sobotę (29 listopada). W ramach spotkania zostanie odprawiona msza święta w i (...) (...)
2008-11-30
  Rekolekcje dla młodzieży w Orzełku
Czas adwentu to szczególny okres przygotowywania się do przyjścia Jezusa Chrystusa. Jest to przeżycie wyjątkowe, w którego centrum jest nasza wiara. Troska o nią przejawia się w wielu płaszczyznach naszej religijności. Jedną z nich są rek (...) (...)kontakt    
wykonanie