Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2007-09-01
  Festyn rycerski - fotogaleria
W sobotę 25 września chojniczanie mieli niebywałą okazję poczuć ducha średniowiecza. Tego bowiem dnia odbył się w naszym mieście festyn rycerski, na który przybyli rycerze z Koszalińskiej Kampanii Rycerskiej, Hufca Przedniego Wójtostwa Lębork, D (...) (...)
2007-09-16
  Zaproszenie na pielgrzymkę
Po raz kolejny nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokorową do świętych miejsc południowej Polski. Wyjazd odbędzie się w dniach 28-30 września. Tym razem na trasie znalazły się m.in. Tyniec(>>), Czerna(>>), Alwernia(>>), Rudno(> (...) (...)
2007-09-25
  Zapraszamy Narzeczonych
W najbliższą niedzielę (30 września) o godz. 16.00 w Kościele Gimnazjalnym rozpoczniemy studium przedmałżeńskie, prowadzone przez kapłanów dekanatu chojnickiego. Zapraszamy do udziału w studium wszystkich, którzy w najbliższym roku zamier (...) (...)
2007-09-29
  140 lat Franciszkanek w Chojnicach
7 października br. Siostry Franciszkanki od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej zgromadzą się w Chojnickiej Bazylice Mniejszej na uroczystej Mszy św. o godz. 12.00. Pragną dziękować i wielbić Boga za to, że przed 140-toma laty ich starsze współsio (...) (...)
2007-09-30
  Bazylika w pełnej krasie- Zaproszenie
Pragniemy serdecznie zaprosić na Uroczyste Zakończenie projektu: restauracja Obiektów Dziedzictwa Kulturowego w Chojnicach - Bazylika Mniejsza z Otoczeniem, które odbędzie się dnia 6 października 2007 roku o godz. 10:00. W programie: (...) (...)kontakt    
wykonanie