Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2007-08-08
  ''Do Częstochowy, przez pola i las''
Nasi chojniccy pielgrzymi są już coraz bliżej Jasnej Góry. Zapewne zmęczenie daje się już wszystkim we znaki. Niemniej świadomość celu w jakim się pielgrzymuje z całą pewnością dodaje sił. ''Dzisiaj przeszliśmy najtrudniejszy odcinek trasy. Pokonal (...) (...)
2007-08-09
  Pozdrowienia z Orzełka
Orzełek coraz częściej staje się celem naszych parafialnych wyjazdów. W otoczeniu lasów i jezior spędza tam chwile wypoczynku coraz więcej naszych parafian. Obecnie przebywa tam grupa ok. 40 dzieci wraz naszym nowym wikariuszem ks. Tadeus (...) (...)
2007-08-10
  ''Gramy dla Szymka''
Już w sobotę 11 sierpnia o godz.16.00 na stadionie Kolejarz odbędzie się kolejne derby piłkarskie, gospodarzem będzie drużyna Kolejarza, która zagra mecz z Chojniczanką. Tak jak przed rokiem mecz odbędzie się pod hasłem :GRAMY DLA SZYMKA &nd (...) (...)
2007-08-15
  Wniebowzięcie NMP
Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny (łac. Assumptio Beatae Mariae Virginis in coelum czyt.: assumpcjo beate marie virginis in celum) - przedmiot wiary dotyczącej wzięcia do nieba z ciałem i duszą Najświętszej Maryi Panny po dopełnieniu biegu jej zie (...) (...)
2007-08-26
  Zaproszenie na odpust
W pierwszych wiekach ze względu na brak wolności religijnej chrześcijanie nie budowali świątyń, lecz spotykali się w domach. Od IV w. zaczynają pojawiać się kościoły, często w miejscu męczeńskiej śmierci chrześcijan lub nad ich grobami, a więc gdzie is (...) (...)wykonanie