Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2007-07-13
  Ocena z religi włączona do średniej
Stopnie z religii, etyki lub innych dodatkowych zajęć edukacyjnych będą wliczane do średniej ocen. Minister edukacji narodowej Roman Giertych podpisał rozporządzenie zmieniające rozporządzenie z 30 kwietnia w sprawie warunków i sposobu oceniania (...) (...)
2007-07-14
  Pielgrzymka online
Chorzy, zapracowani, zajęci domem mogą także wziąć udział w sierpniowej pielgrzymce na Jasną Górę. Tyle tylko, że będzie to duchowe pielgrzymowanie online. Portal Opoka we współpracy z siecią telefonów komórkowych Plus posta (...) (...)
2007-07-15
  Deszczowe morze...
Po raz drugi chojnicka bazylika organizowała wyjazd nad morze dla młodzieży. Wszystko zaczęło się od mszy świętej o godzinie 7 rano... Ciągle pada... Poniedziałek. Drugi lipca. Parking na Okrężnej. Mam nadzieję, że pogoda się poprawi - to najczęś (...) (...)
2007-07-19
  Chrześcijańskie granie
Kilka tysięcy młodych ludzi oraz kilkadziesiąt zespołów z Polski i zagranicy weźmie udział w wakacyjnych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Piekarach Śląskich, Kalwarii Pacławskiej, Osieku i na Przystanku Jezus. Podczas lipcowych i sierpniowy (...) (...)wykonanie