Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2007-06-05
  Zakończenie kursu językowego
W środę w Parafialnym Ośrodku Rekolekcyjnym w Orzełku zakończył się kurs języka niemieckiego. Brało w nim udział około 30 dzieci z Orzełka. Kurs prowadziła pani Hanna Atamańska- nauczycielka gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim. Zakończeniem wspólnej (...) (...)
2007-06-07
  ''Twoja cześć, chwała''
Parady, marsze, demonstracje, manify... Jedna za drugą, gdy tylko nadchodzi wiosna. Jedni demonstrują jakąś odmienność, czy - jak to się teraz mówi - preferencje, inni domagają się równości, tolerancji – cokolwiek pod tymi hasłami r (...) (...)
2007-06-10
  CREDO 2007
Serdecznie zapraszamy na X Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej CREDO 2007. Festiwal odbędzie się dnia 16 czerwca. Rozpoczęcie o godz. 11:00 w Fosie Miejskiej. Gościem specjalnym w tym roku będzie Viola Brzezińska wraz z zespołem.Szersz (...) (...)
2007-06-17
  Credo 2007 - laureaci
Dobiegł już końca X Jubileuszowy Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej "Credo". Wśród wielu młodych artystów jury wyłoniło następujących laureatów: zdjęcia z koncertu finałowego kliknij>> Kategori (...) (...)
2007-06-22
  Remont trwa
Jeden z moich znajomych stwierdził, że gdy wjeżdżał do Chojnic i zobaczył odnawianą Bazylikę miał wrażenie jakby przeniósł się do średniowiecza, gdy świątynia była budowana. Co prawda wiele w tym stwierdzeniu poetyckiej wrażliwości, niemniej jed (...) (...)wykonanie