Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2007-02-03
  Chorym nie można odbierać nadziei!
W związku z sytuacją zaistniałą w polskiej służbie zdrowia Konferencja Episkopatu Polski wystosowała apel o uszanowanie pacjentów oraz o jak najszybsze rozwiązanie trudnej sytuacji kilku polskich szpitali. Pełen tekst apelu:Kościół w Polsce, w oblic (...) (...)
2007-02-05
  Święci Europejczycy
Ciągle żywa jest dyskusja na temat przyszłości Europy. Wiele miejsca zajmuje w niej sprawa preambuły konstytucji UE i szukanie podstaw, zarówno religijnych jak i filozoficznych, na których opiera się współczesna Europa. Należy jednak pamiętać, że ni (...) (...)
2007-02-06
  Pierwszy Feriowy Wyjazd Górowy
Jeśli jesteś licealistą lub studentem i dysponujesz wolnym czasem pomiędzy 18 a 20 dniem lutego to serdecznie zapraszamy na wyjazd w Góry Obkaskie koło... Orzełka! Szczegóły na spotkaniu dnia 9 lutego o godz. 18:30 w Krypcie Kościoła Gimnazjalnego.Gó (...) (...)
2007-02-11
  15 pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę
„Ofiarujcie tutaj swój czas, jaki zaczniecie po maturze. To jest sprawa niezwykle ważna. Tutaj postanówcie, że wasze życie dorosłe i dojrzałe, będzie tak ukształtowane, żeby Bóg miał z każdego z was jak najwięcej korzyści w służbie dla Niego (...) (...)
2007-02-13
  Kim był św. Walenty?
Walentynki, święto zakochanych obchodzone 14 lutego, niesłusznie bywa stawiane w jednym rzędzie z Halloween, jako kolejny eksportowany produkt kultury anglosaskiej. Okazuje się bowiem, że wspominany tego dnia w kalendarzu liturgicznym św. Walenty, (...) (...)
2007-02-14
  Santiago Martin w Chojnicach
W środę 14 lutego na chojnickiej plebanii odbyło się spotkanie kapłanów Dekanatu Chojnickiego z ks. Santiago Martinem z Madrytu. Gość przedstawił sytuację Kościoła w Hiszpanii wskazując na jego główne problemy. Ksiądz Martin jest dziennikarzem poczyt (...) (...)
2007-02-18
  Kurs dla fotografów
W sobotę, dnia 17 marca 2007 r. w godz. od 10.00 do 15.00, w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie, rozpocznie się kurs dla fotografów i operatorów kamer video.Uczestnikami kursu mogą być osoby uczestniczące w życiu Kościoła i parafii,szanu (...) (...)
2007-02-18
  Kurs liturgii
W dniu dzisiejszym dotarło do nas zaproszenie na Kurs liturgiczny organizowany przez parafię MBKP w Chojnicach. Serdecznie zapraszamy naszych parafian do uczestnictwa w tym kursie. Jest to doskonała okazja do pogłębienia swej wiedzy o liturgii. Szczegó (...) (...)
2007-02-20
  Orędzie Ojca Świętego na Wielki Post 2007 roku
"Przeżywajmy zatem Wielki Post jako czas «eucharystyczny», w którym, przyjmując miłość Jezusa, uczymy się szerzyć ją w otaczającym nas świecie każdym gestem i słowem" - wzywa Benedykt XVI w orędziu na tegoroczny Wieki Post. Tem (...) (...)
2007-02-22
  Ojciec Żelazek Człowiekiem Roku!
Ojciec Marian Żelazek, polski misjonarz werbista został uznany dziś przez Senat Człowiekiem Roku 2006. Uchwałę podjęto jednogłośnie. O. Żelazek, zwany ojcem trędowatych, ponad 50 lat pracował na misjach w Indiach, dwukrotnie był kandydatem do Pokojo (...) (...)kontakt    
wykonanie