Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2007-11-02
  Różaniec - galeria
Największą pamiątką jaka pozostaje nam po różnego rodzaju spotkaniach i uroczystościach są fotografie. Dzisiaj do naszej galerii dodajemy zdjęcia z nabożeństwa różańcowego. Na fotografiach można zobaczyć dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3, (...) (...)
2007-11-03
  170 tysięcy męczenników
Co roku życie za wiarę oddaje 170 tys. chrześcijan. Oprócz wielkiego ryzyka utraty życia i zdrowia, dodatkowo chrześcijanie narażeni są na codzienne szykany i dyskryminację w miejscach pracy, w życiu publicznym, a także prywatnym. O dramatycznej (...) (...)
2007-11-11
  Polaków droga do niepodległości
11 listopada 1918 r. nastąpiło zakończenie pierwszej wojny światowej. W tym dniu niemiecka delegacja w Compiegne pod Paryżem, w wagonie kolejowym, w obecności marszałka Ferdynanda Focha podpisała warunki zawieszenia broni. Na wszystkich frontach przerw (...) (...)
2007-11-14
  Kolędy w Bazylice Katedralnej
Kuria Diecezjalna Pelplińska informuje, że w piątek 16 listopada 2007 r. o godz. 18.30 w Bazylice Katedralnej odbędzie sie koncert "Kolędy Świata'' nagrywany dla 1 programu Telewizji Polskiej, którego emisja nastąpi w pierwsze Święto Bożego (...) (...)
2007-11-15
  Egzorcyzmy w teorii i praktyce
Jak każdego roku w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie odbędą się Pelplińskie Spotkania Duszpasterskie.  Tematem przewodnim tegorocznych wykładów będą ''egzorcyzmy w teorii i praktyce''. Wykładowcami będą o. dr Aleksander Posack (...) (...)
2007-11-16
  Policja prosi o pomoc!
Chojnicka Policja poszukuje sprawcy poważnego przestępstwa, do którego doszło 7 listopada na ul. Lichnowskiej w Chojnicach. - Ten mężczyzna w godzinach południowych dopuścił się czynu nierządnego na 9-letniej dziewczynce - powiedział nam pro (...) (...)
2007-11-17
  Praktyki niedzielne w naszej parafii - statystyka
Każdego roku Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego SAC przeprowadza ankietę na temat praktyk niedzielnych w polskich parafiach. "Liczenie wiernych" odbyło się dnia 28 października. Poniżej prezentujemy wyniki  badania przeprowadzoneg (...) (...)
2007-11-18
  Jedziemy na EURO :-)
17 listopada 2007 roku, punktualnie o 22.28, sędzia gwizdnął po raz ostatni. Polska w finałach ME!!!!! "Dziękujemy! Dziękujemy!" - krzyczeli rozentuzjazmowani i wzruszeni fani. Na boisku rozpoczęła się fiesta! Najpierw zatańczyli w kole środk (...) (...)
2007-11-20
  Szymek w Polsacie
Już dziś, 20 listopada 2007 roku, o godz. 23.45 w Polsacie będziemy mogli obejrzeć program z udziałem Szymka Wirkus z Chojnic. Będzie również możliwość wysyłania SMSów z pomocą dla Szymka na podany przez Polsat numer. Dołącz się do tej (...) (...)
2007-11-25
  Dekret Księdza Biskupa
Dzień św. Andrzeja Apostoła przypada w tym roku w piątek. Dla zapobieżenia przeróżnym rozterkom, jakie może wzbudzić z jednej strony charakter świąteczny tego dnia („andrzejki”), z drugiej zaś nakazany przykazaniem kościelnym charakt (...) (...)wykonanie