Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2007-01-01
  Święta, święta i po świętach!
Wszystko co dobre szybko się kończy. Niestety to stare polskie przysłowie ma w sobie wiele z prawdy. Czas Bożego Narodzenia powoli staje się wspomnieniem. Wkroczyliśmy w nowy rok, zastanawiając się co też takiego nam on przyniesie? Czy będzie leps (...) (...)
2007-01-04
  Nowy parking
Wszyscy wiemy, jak wielkim problemem jest zaparkowanie samochodu w okolicach Bazyliki. Na szczęście nie jest już konieczne poszukiwanie wolnego kawałka jezdni. Od jakiegoś czasu za plebanią Bazyliki istnieje możliwość zaparkowania samochodu na bezpła (...) (...)
2007-01-05
  Arka Noego w Chojnicach!!!
Już raz chojniczanie mieli okazję posłuchać piosenek w wykonaniu Arki Noego. Było to w roku Wielkiego Jubileuszu chrześcijaństwa, więc już wiele wody upłynęło w Wiśle od tamtego czasu. Na szczęscie nadarza się kolejna okazja, by zapoznać się z twórc (...) (...)
2007-01-07
  Trzej Królowie i PDMD
"I trzej królowie ze wschodu przybyli..." te słowa popularnej kolędy miały swoją kontynuację podczas popołudniowej Mszy Świętej w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Tego dnia do naszej Bazyliki zawitali trzej królowie, którzy przynieśli spec (...) (...)
2007-01-09
  Zaproszenie!
Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą , którą swym śpiewem uświetni chór Politechniki Koszalińskiej. Msza odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Bazylice. Chór powstał ponad 10 lat temu i ma już na swym koncie wiele występów zarówno kraj (...) (...)
2007-01-14
  Kościół nie boi się prawdy!
Po nadzwyczajnym spotkaniu Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski i biskupów diecezjalnych wystosowane zostało Słowo Biskupów Polskich do wszystkich wiernych Kościoła w Polsce. List zostanie odczytany we wszystkich kościołach w Polsce. Poniżej za (...) (...)
2007-01-19
  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
18 stycznia rozpoczął się w całym Kościele 40 Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W katechezie wygłoszonej w środę w watykańskiej Auli Pawła VI Benedykt XVI przypomniał, że hasłem tegorocznego Tygodnia Modlitw są słowa z Ewangelii św. Marka: & (...) (...)
2007-01-26
  Nieszpory ekumeniczne
„Mówienie i słuchanie są istotnymi warunkami budowania cywilizacji miłości” – wskazał Papież na zakończenie rzymskich obchodów Tygodnia modlitw o jedność chrześcijan. W nieszporach, którym przewodniczył w bazylice św. Pawła za Mu (...) (...)
2007-01-30
  Rocznica wyzwolenia Chojnic
Okres zaborów stanowił dla Pomorza czas trudnej walki o utrzymanie ducha polskości i prób narodowego wyzwolenia. Dopiero I wojna światowa stworzyła realną szansę na utworzenie niepodległego państwa. Szansa ta została wykorzystana między innymi d (...) (...)kontakt    
wykonanie