Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2006-12-01
  Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom
Już po raz 12. w okresie Adwentu Caritas w Polsce organizuje Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Akcja będzie przebiegać pod hasłem:"Dzieciństwo bez przemocy". W tym roku podczas największej ogólnopolskiej akcji skierowanej do społeczeństwa (...) (...)
2006-12-05
  Benedykt XVI na rozpoczęcie Adwentu
"Pokój jest upragnionym celem całej ludzkości! Dla wierzących "pokój" jest jednym z najpiękniejszych imion Boga..." -to słowa Ojca Świętego z homilii, którą wygłosił podczas nieszporów I Niedzieli Adwentu, wieczorem 2 grudnia, w (...) (...)
2006-12-07
  Święty Mikołaj w Bazylice!
Chojnice jeszcze tonęły w ciemnościach, gdy tłumy dzieci spieszyły do starej Bazyliki. To właśnie tego dnia, jak co roku, na drodze swego wędrowania po swiecie, zatrzymywał się w chojnickiej parafii święty Mikołaj. Czy czasem nie jest zbyt ciemn (...) (...)
2006-12-14
  Wierzący niepraktykujący !?!
Bardzo często słyszymy słowa "Jestem wierzący niepraktykujący". Czy słowa te są tylko pustym sloganem, czy pewną formą nowej katolickiej religijności? Na to pytanie odpowiada znany dominikanin o.Jacek Salij. "Czy można być katolikiem, (...) (...)
2006-12-18
  Jak się spowiadać?
Okres przedświąteczny to czas, kiedy w sposób szczególny chcemy pojednać się z Bogiem. W naszej parafii do Sakramentu Pojednania można przystąpić 15 minut przed każdą Mszą Świętą. Przypomnijmy jednak przy tej okazji warunki dobrej spowiedzi, czyli od (...) (...)
2006-12-24
  Maleńka Miłość w żlobie śpi
Tradycyjnie na Boże Narodzenie Ksiądz Biskup Jan Bernard Szlaga skierował list do wiernych Kościoła Pelplińskiego:Maleńka Miłość w żłobie śpi > List Biskupa Pelplińskiego na Boże Narodzenie> Roku Pańskiego 2006> > Braciom prezbitero (...) (...)kontakt    
wykonanie