Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2006-11-22
  Witamy na naszej nowej stronie internetowej.
Serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej! Znajdziecie tu Państwo aktualne wydarzenia z życia parafii, najnowsze ogłoszenia parafialne, szczyptę historii oraz masę zdjęć z życia naszej Wspólnoty parafialnej. Informujemy jednocześni (...) (...)
2006-11-23
  Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
Od dawna już powszechnie nazywano Chrystusa Królem w przenośnym tego słowa znaczeniu, a to z powodu najwyższego stopnia dostojeństwa, przez które wyprzedza wszystkie stworzenia i przewyższa je. Mówimy więc, iż Chrystus króluje w umysłach ludzkich (...) (...)
2006-11-25
  Msza Święta dla młodzieży!
Duszpasterstwo Młodzieży serdecznie zaprasza na Mszę Świętą dla młodzieży, która zostanie odprawiona w niedzielę 3 grudnia o godz. 20.00 w kaplicy starego szpitala. Przed Mszą Świętą (od 19.30) będzie możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi. (...) (...)
2006-11-28
  Wkraczamy w adwent - radosne oczekiwanie!
Kolejny rok liturgiczny dobiegł końca. Wchodzimy w adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa. W czasie adwentu powinna zatem dominować radosna nadzieja. Kościół bowiem poprzez liturgię tego okresu budzi w nas uczucia nadz (...) (...)
2006-11-30
  Benedykt XVI w Turcji - ekumeniczne nadzieje
Centralnym punktem papieskiej pielgrzymki do Turcji było podpisanie 30 listopada wspólnej deklaracji, które zwieńczyło „Boską liturgię” w prawosławnej katedrze św. Jerzego. Ekumeniczny wymiar podkreślą także wieczorne spotkania papieża (...) (...)wykonanie